מכונות תפירה תעשייתיות

כאשר מחליטים להקים עסק שמתעסק בתפירה באופן מקצועי, רצוי לרכוש מכונות תפירה מקצועית (תעשייתית) ובתעשייה לכל פעולה שאנחנו עושים יש מכונה נפרדת, בשונה מהמכונות תפירה הביתיות שבהן למכונה אחת יש הרבה פעולות והרבה תפרים שימושים, כמו תפר ישר וזיג זג, תפר אוברלוק ולולאות.
במכונות תפירה תעשייתיות כל פעולה נעשת ע"י מכונה יעודית, היתרון של מכונה תעשייתית הוא שבמכונה תעשייתית אנו מקבלים יותר עוצמה, המנוע של מכונה תעשייתית יכול לפעול שעות רבות, גם אם מדובר בעבודה במאמץ על בדים עבים.
מכונה תעשייתית תפר ישר תופרת רק תפר ישר קדימה ואחור ,במידה וצרכים אוברלוק יש לרכוש מכונת אוברלוק תעשייתית וכן אם יש צורך בלולאות צריך לרכוש מכונת לולאות תעשייתית. 

בתעשיה יש צרכים רבים כמו תפירת ריפודים ותפירת עורות ולכל עבודה יש את המכונה היעודית שלה.

מכונות תפירה תעשייתיות

מציג את כל 6 התוצאות

מציג את כל 6 התוצאות

היום מכונות תפירה תעשייתיות מגיעות עם מנוע שקט שמורכב על המכונה ללא רצועת מנוע (ולכן לא נתפסים חוטים) בכל מכונה יש תאורת לד, מצבי מחט, עצירה המחט עוצרת למטה או למעלה לפי החלטתך,
כמו כן ישנה אפשרות לשינוי מהירות על צג דיגטלי, בקלות רבה.

המכונה מגיעה עם שולחן בגודל של 115X50  ס"מ.  

היתרון הברור של מכונות תפירה תעשייתיות הוא היכולת לעבודה ממושכת על כל סוגי הבדים במהירות גבוהה עד 5000 סיבובים בדקה (במכונה ביתית המהירות היא בין 700-900 סיבוב בדקה).

כיום כל המכונות התעשייתיות מיוצרות בסין כולל חברות שהמשרדים שלהם ביפן או גרמניה גם בתוך סין יש רמות שונות באיכות המכונות והחברות הותיקות מייצרות במפעלים בסין.
העולם במכונות התעשייה משתנה מאוד ויש מפעלים פחות ידועים בשמם והם אילו שמייצרים עבור החברות הידועות יותר ובמקרים כאלו הצרכן משלם יותר כסף בשביל השם ולא מקבל איכות גבוהה יותר. 

זהו מרכיב מאוד חשוב בהחלטה איזה פירמה לקנות וצל מי לקנות לא רק המחיר קובע, אלא נושא השרות חשוב לא פחות.
לכן שבאים לקנות מכונה תעשייתית צריך להבין מי יתן את השרות ומה הזמינות שלו להגעה לתיקון המכונה, כשמדובר בעסק שלך אל תתפשר!