מכונות אוברלוק ומכפלת

אז מה זו מכונת אוברלוק? 

מכונת אוברלוק מיועדת לעיבוד קצוות של בדים. המילה אוברלוק הינה חיבור הין שתי מילים באנגלית over & lock והכוונה של זה היא נעילה עליונה, מכיוון שמכונת האוברלוק נועלת את קצוות הבד, כך שהוא לא יזוז ולא יפרם. 

לצד המחטים במכונת אוברלוק, ישנה סכין שחותכת את קצוות החוטים והבד שנותרו על מנת שנקבל גימור נקי, יפה ומקצועי. 

במכונות אוברלוק יש בין שלושה לארבעה חוטים, מכונת אוברלוק מתאימה גם לתופרים מתחילים וגם לתופרים מתקדמים. יש אפשרות לתפור עם 3 חוטים או 4 חוטים כמו כן ישנה אפשרות לתפר רול שהוא תפר צר מאוד ומסולסל כמו בשמלות כלה.

ההבדל בין מכונת אוברלוק לבין תפר דמוי אוברלוק שקיים במכונות הבייתיות, הוא שבמכונות הביתיות התפר הוא מדמה אוברלוק, אבל לא מגיע לרמת הגימור שניתן להגיע אליו עם מכונת אוברלוק, וגם אין במכונה הביתית את הסכין שחותך את קצוות הבד לגמור מושלם.

מכונות אוברלוק ומכפלת

מציג את כל 5 התוצאות

מציג את כל 5 התוצאות

אז איך בעצם לבחור את מכונת האוברלוק שלך?
קודם כל להבין מהם הצרכים והתקציב וכן מי יתן לכם את ההדרכה והשרות בזמן ואחרי הקניה, חשוב גם לקחת בחשבון את עלות חלקי החילוף כגון פלטה תפירה ,סכינים, גרייפרים, בחברות רבות המחיר יקר מאוד ולאורך הזמן מיקר מאוד את עלות הקניה.

הכי חשוב להקפיד על איכות גבוהה בבחירת מכונת אוברלוק או מכפלת ביתית.
אל חשש אצלנו במרכז התפירה הישראלי תקבלו את כל הייעוץ, להבדלים בין המכונות השונות וכמובן את ההדרכה המקצועית ביותר הנדרשת להפעלת והשחלת המכונה.
האוברלוקים המוצעים על ידינו הם המתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

אנו מייבאים את האוברלוקים של GRITZNER מבית גריצנר גרמניה ואוברלוקים של ELNA שוויץ. המכונות הללו מיוצרות במפעלים של החברות בטייוואן.